İSTANBUL
İSTANBUL

18 Ağustos 2018 Çarşamba,  22:44:12
| Ana Sayfa | Hakkımızda | Bayiliklerimiz | Müşteri Hizmetleri | İletişim |
Üye Girişi
  E-mail :
  Şifre :
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Ürün Grupları
Arama
Seçim:


 Öneri Kutusu
Ad Soyad :
e-Posta :
Öneri ve Düşünceler
Hakkımızda

Biz Kimiz

 


  MEDESAN Promosyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 30 yılı aşan süre içinde kesintisiz, özverili çalışmalar sonunda piyasanın beklentilerine cevap vererek önderlik eden, kalitesini kanıtlamış üretici bir firmadır.

     MEDESAN İstanbul Bayrampaşa'daki 3000 m2 kendi binasında imalat ve pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. 30 yılın verdiği tecrübe ile sahip olduğu pazar payını daha iyi değerlendirmek için yurtiçi ve yurtdışında bayilikler oluşturmaktadır.
     Pazarlama merkezi İstanbul Bayrampaşa'da olup yurt içinde Ankara, Antalya, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Konya, Kayseri, Mersin, Trabzon ve yurtdışında İngiltere, Kıbrıs, Rusya olmak üzere 15 bayisi bulunmaktadır.

     MEDESAN kaliteli ürünlerini titizlikle hazırlayıp cazip fiyatlarla yurtiçi ve yurtdışı piyasalarına hizmet vermeye devam etmektedir. Taşıdığı sorumluluğun bilinci ile gerek imalatı gerekse pazarlamasıyla sürekli kendini geliştirerek ve yenileyerek her zaman örnek bir şirket olmuştur.
     Ürün Çeşitlerimiz : Deri, suni deri, ahşap, kağıt, kristal, plastik ve metal ağırlıklıdır. 644 çeşit ürün yelpazesiyle zamanında, kaliteli ürünlerini sizlerin kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyar.


 

En iyi görüntü IE6+, 1024 X 768 pixel ekran, 32bit renk derinliği